Šolski koledar

Koledar dogodkov, prireditev in dejavnosti Glasbene šole Rakovnik v šolskem letu 2017/2018.

 

SEPTEMBER 2017

DATUM DAN URA DOGODEK
01.09. PET   Začetek rednega pouka
01.09. PET 16.00 Razdelitev urnikov KLASIČNI PROGRAM – 1. srečanje učiteljev, učencev in staršev
04.09. PON 17.00 Razdelitev urnikov LJUBITELJSKI PROGRAM – 1. srečanje učiteljev, učencev in staršev
11.-15.09.     Letni izpiti – jesenski rok
27.09. SRE 18.00 1. ŠOLSKI NASTOP LJUBITELJSKEGA PROGRAMA: Igrajmo s pesmarico

OKTOBER 2017

DATUM DAN URA DOGODEK
17.10. TOR 18.00 1. šolski nastop klasičnega programa
25.10. SRE 18.00

2. ŠOLSKI NASTOP UČENCEV LJUBITELJSKEGA PROGRAMA (tematski)

30.10.-03.11.     Jesenske počitnice

NOVEMBER 2017

DATUM DAN URA DOGODEK
14.11. TOR 18.00 2. šolski nastop klasičnega programa
19.11. NED 10.30 Dan salezijanskega zavoda – sv. maša ob obletnici prihoda SDB
21.11. TOR 18.00 3. šolski nastop klasičnega programa
28.11. TOR 18.00 4. šolski nastop klasičnega programa 

DECEMBER 2017

DATUM DAN URA DOGODEK
10.12. NED 10.30 Sodelovanje ljubiteljskega programa pri mladinski adventni maši
15.12. PET   TONSKA VAJA ZA ADVENTNO-BOŽIČNI KONCERT
16.-24.12     Božična devetdnevnicapouk le do 18. 00, dnevi komorne igre
17.12. NED 16.00 ADVENTNO-BOŽIČNI KONCERT 
22.12. PET   Dan šole (ni pouka)
25.12.-02.01.     Božično-novoletne počitnice

JANUAR 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
9.01. TOR 18.00 5. šolski nastop klasičnega programa
12.01. PET   KOLOKVIJ
16.01. TOR 18.00 REVIJA KATOLIŠKIH GLASBENIH ŠOL – GŠ Antona Martina Slomška v Mariboru
22.-30.01.     Letni izpiti - zimski rok
31.01. TOR   Zaključek 1. ocenjevalnega obdobja

FEBRUAR 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
01.-07.02     Regijska tekmovanja mladih glasbenikov
06.02. TOR 18.00 PRIREDITEV OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU 
08.02. ČET   PREŠERNOV DAN, SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK 
09.-10.02.     INFORMATIVNI DAN ZA VPIS V SGBŠ
13.02. TOR 18.00 PUSTNI NASTOP
19.02-23.02.     Zimske počitnice

MAREC 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
02.03. PET 18.00 REVIJA LJUBLJANSKIH GLASBENIH ŠOL V SLOVENSKI FILHARMONIJI
05.-17.03.     45. tekmovanje mladih glasbenikov RS
07.03. SRE 19.00 Nastop komornih zasedb ljubiteljskega programa
13.03. TOR 18.00 6. šolski nastop klasičnega programa
18.03. NED 10.30 Sodelovanje ljubiteljskega programa pri otroški postni maši
20.03. TOR 18.00 JAVNI KONCERT DRUŽINE NASTOPAJO 
26.03. NED 10.30 Sodelovanje ljubiteljskega programa pri otroški postni maši
30.03. PET   VELIKI PETEK  -  NI POUKA

APRIL 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
01.04. NED   VELIKA NOČ
02.04. PON   VELIKONOČNI PONEDELJEK
05.-25.04     Evidenčno zbiranje prijav za vpis učencev v 2. in višje razrede
10.04. TOR 18.00 7. šolski nastop klasičnega programa
12.04. ČET   DAN ODPRTIH VRAT – koncerti za predšolske in osnovnošolske otroke
15.04. NED 11.30 Sodelovanje zbora in orkestra pri nedeljski sv. maši
18.04. SRE 18.00 3. ŠOLSKI NASTOP UČENCEV LJUBITELJSKEGA PROGRAMA: 
27.04.-02.05     Prvomajske počitnice

MAJ 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
03.-15.05.     Objava razpisa za vpis v šol. leto 2018/19
08.05. TOR 18.00 8. šolski nastop klasičnega programa
10.05. ČET   Gospodov vnebohod (v času sv. maše ni nastopov in nadomeščanj)
15.-18.05.     Letni izpiti – majski rok za učence zaključnih razredov OŠ in SŠ
15.05. TOR 18.00 9. šolski nastop klasičnega programa
16.05. SRE 18.00

4. ŠOLSKI NASTOP UČENCEV LJUBITELJSKEGA PROGRAMA: Igrajmo ob tabornem ognju

18.05. PET   Sprejemni preizkusi za vpis v 1. r. – redni rok
24.05. SRE   PRAZNIK MARIJE POMOČNICE (pouk le do 18.15)!
31.05. ČET   PRAZNIK SV. REŠNJEGA TELESA IN KRVI (pouk le do 18.15)!

JUNIJ 2018

DATUM DAN URA DOGODEK
01.-08.06.     Vpis učencev v 1. razred - sprejem novih učencev
05.06. TOR 18.00 Zaključni nastop prvih razredov
06.-08.06     ODDELČNI KONCERTI
11.-20.06.     Letni izpiti – junijski rok 
18.06. PON   ZAKLJUČNI KONCERT LJUBITELJSKEGA PROGRAMA
18.-19.6.     Vaje za zaključno prireditev v cerkvi (do 18h)
19.06. TOR 19.30 ZAKLJUČNA PRIREDITEV V CERKVI MARIJE POMOČNICE
20.-22.06.     Vpis učencev v 2. in višje razrede
22.06. PET   Zaključek pouka – razdelitev spričeval
22.06. PET   Popravni izpiti